Durgapura, Jaipur, Rajasthan
GST No. 08BKTPK2951G1ZS
Call 07942660302 73% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Piece
| Fill Material | Microfiber |
| Support Type | Soft |
| Outer Fabric | Microfiber |
| GSM | 200 GSM |
| Usage | Home, Hostel, Guest House, PG, Hotel |
| Length | 27 in |
| Width | 17 in |
| Wash Care | Dry Under Shade |
| Features | Anti Dust Mite, Breathable, Hypoallergenic |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 60 Piece
| Fill Material | Microfiber |
| Support Type | Soft |
| Outer Fabric | Microfiber |
| GSM | 200 GSM |
| Usage | Hostel, Hotel, Home, PG |
| Length | 27 in |
| Width | 17 in |
| Wash Care | Hand Wash |
| Features | Quick Dry, Breathable, Anti Dust Mite, Hypoallergenic |
Additional Information:
View Complete details